Zarząd Główny Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Pożarnictwa 

Telefon-Fax / E-mail : +48 22 269 31 05 

 zgnszzpp@op.pl oraz cywile@nszzpp.pl

07 - 11 - 2018 - "... szukajmy celów, które nas łączą, a nie tych, które dzielą" - KOMUNIKAT Zarządu Głównego NSZZ Pracowników Pożarnictwa

 

07 listopada 2018 roku

 

KOMUNIKAT

Zarządu Głównego

 

logo

 

W dniu 06 listopada 2018 roku w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Informacje o decyzjach podjętych podczas tego spotkania zostaną umieszczone w oficjalnym komunikacie Rady FEDERACJI ZZ SM.

Podczas obrad dokonano oceny dotychczasowych działań i podsumowania akcji protestacyjnej prowadzonej przez Federację oraz dokonano rozliczenia finansowego Manifestacji z dnia 02 października br..

Kolejny raz zaakcentowano, że zwolnienia lekarskie nie są inicjatywą Związków Zawodowych, lecz są indywidualną decyzją każdego funkcjonariusza, wynikającą z przemęczenia, stresu i przepracowania, a każdy funkcjonariusz ma obowiązek przestrzegania prawa i dbania o własne zdrowie. Jednocześnie Rada Federacji popiera inicjatywy oddawania krwi wpisując się tym samym w akcję „ 100 litrów na 100 – lecie Niepodległości”, „Poleje się krew”, „Bank Krwi Służb Mundurowych”.

Podjęto działania w celu doprowadzenia do pilnego spotkania z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie aktualnej sytuacji.

W dniu dzisiejszym uzyskano potwierdzenie Spotkania Rady Federacji z Ministrem w dniu 08 listopada br. o godz. 11.00 w siedzibie MSWiA.

 

 

"... szukajmy celów, które nas łączą, a nie tych, które dzielą"

 

 

 z koleżeńskim pozdrowieniem

Krzysztof Hetman

(-) Przewodniczący ZG NSZZ PP

 

 komunikat

 

 

zgnszzpp350

 

Do pobrania :

 

pdf ikona  -  2018-11-07-KOMUNIKAT ZG NSZZ PP.pdf

 

Dożywianie dzieci "Pajacyk"

pah pajacyk banner rectangle 300x250 1b

RSFirewall security for Joomla®

rsfirewall

ZW NSZZ Policjantów WLKP

9

WLKP ZW NSZZ PP

wlkp

Design by: www.diablodesign.eu