Zarząd Główny NSZZ PP 

Telefon / fax : +48 22 269 31 05 

 E-mail : zgnszzpp@op.pl

16 - 07 - 2018 - APEL FEDERACJI ZZ SŁUŻB MUNDUROWYCH O WYSYŁANIE LISTU DO PREZESA RADY MINISTRÓW

Federacja baner poziom

 

W imieniu Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, zwracam się do funkcjonariuszy służb mundurowych podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwa Sprawiedliwości i Ministerstwa Finansów oraz Waszych rodzin z apelem o wysyłanie listu do Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Wysłanie tego listu będzie wyrazem troski funkcjonariuszy służb mundurowych i ich rodzin o stan bezpieczeństwa państwa i poparciem działań prowadzonych przez Federację w zakresie realizacji żądań skierowanych w dniu 12 marca 2018 roku do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Wysłanie jak największej liczby listów wzmocni nasze argumenty i siłę naszych wspólnych działań (...)

14 - 07 - 2018 - Ogólnopolska Akcja Protestacyjna Służb Mundurowych 

DSC02975a

 

W dniu 11 lipca 2018 roku obradowała Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, na której podjęto uchwałę nr 2/II/2018  o rozpoczęciu 16 lipca 2018 roku Ogólnopolskiej Akcji Protestacyjnej Służb Mundurowych przez związki zawodowe będące członkami Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych spotkanie Rady Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych reperezentujących funkcjonariuszy (...)

11 - 07 - 2018 - Rada Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych podjęła w dniu 11 lipca br. decyzję o rozpoczęciu od dnia 16 lipca 2018 r. ogólnopolskiej akcji protestacyjnej służb mundurowych - źrodło - rmf24.pl

   

fzzsm logo

 

 Protest służb mundurowych rozszerzy się o funkcjonariuszy Straży Granicznej, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Celno-Skarbowej – poinformował w środę przewodniczący Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych Marcin Kolasa (...)

Dożywianie dzieci "Pajacyk" ! ! !

pah pajacyk banner rectangle 300x250 1b

Bezpieczne Wakacje 2018 ! ! !

bezpieczne wakacje

ZW NSZZ Policjantów WLKP

9

Strona Sklepu Ogniowego - Śrem

ogniowy sklep

Design by: www.diablodesign.eu